Ritmini Seç
Şarkı Bekleniyor...
Misafir - Üye
0:00 / 0:00
Kullanıcı Sözleşmesi

SİTE KULLANIM KURALLARI

 

1. www.ritmin.com Kullanım Şartları ve Koşullarını Kabullenme
www.ritmin.com'a girişiniz ve kullanımınız yalnızca bu Şartlar ve Koşullara tabidir. Yasal olmayan veya bu Şartlar ve Koşullar tarafından yasaklanan herhangi bir amaç için bu web sitesini kullanmayacaksınız. Bu web sitesini kullanarak bu beyannamede belirtilen şartları, koşulları ve feragatleri tamamen kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu Şartları ve Koşulları kabul etmiyorsanız, derhal bu web sitesini kullanmayı bırakmalısınız.

2. Fikri Mülkiyet Hakları
Web sitemizde bulunan tüm telif hakları ve bu sitede bulunan tüm içerikler (tüm uygulamalar da dahil olmak üzere) ritmin.com veya onun lisans sahiplerinin (diğer kullanıcıları içeren) yegane mülkiyetinde kalacaktır.


Bu Web sitesine girerek, bu sitenin içeriğine sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için erişim yapacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Telif hakkı sahibinin önceden yazılı izni olmaksızın hiçbir içerik indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, iletilemez, saklanamaz, satılamaz veya dağıtılamaz. Ancak, kişisel, ticari olmayan ev kullanımı için bu sitedeki sayfaları indirme, kopyalama ve/veya yazdırma işlemi hariç tutulmaktadır.

Aşağıdakileri yapmak yasaktır:
2-1. Önceden yazılı izni almaksızın web sitemizdeki materyalleri tekrar yayınlamak.
2-2. Web sitemiz üzerinden materyal satmak veya kiralamak.
2-3. Web sitemizin herhangi içeriğini kamunun kullanımına sokmak.
2-4. Kendi kişisel, ticari olmayan kullanımınız dışında herhangi bir şekilde web sitemizin içeriğindeki bir materyali yeniden çoğaltmak, kopyalamak veya başka bir şekilde istismar etmek.
2-5. Ayrıca, kendi kişisel, ticari olmayan kullanımınız dışında web sitemizin içeriğini kullanarak uyarlama yapmamayı, değiştirmemeyi veya türev bir çalışma oluşturmamayı kabul etmiş sayılırsınız.
2-6. Sitemiz üzerindeki herhangi bir içeriği başka bir web sitesi üzerinden yeniden yayınlamak.

 

3. Kullanım Değişikliği
www.ritmin.com aşağıdakileri yapma hakkını saklı tutar:
3-1. Haber vermeksizin bu Web sitesini veya bunu bir kısmını değiştirmek veya ortadan kaldırmak ve böyle bir değişiklik veya ortadan kaldırmadan dolayı www.ritmin.com'u size karşı sorumlu olmayacağını onaylarsınız.
3-2. Herhangi bir zamanda bu Şartlar ve Koşulları değiştirmek ve herhangi bir değişiklikten sonra bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz bu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.


4. Sınırlı Erişim
Gelecekte web sitemizin bir kısmına (veya tümüne) erişimi sınırlayabiliriz ve bunun için tüm haklara sahibiz. Eğer herhangi bir noktada web sitemizin sınırlı alanlarına erişim için size bir kullanıcı adı ve parola verirsek, hem kullanıcı adının hem de bu parolanın gizli tutulmasını sağlamalısınız.
Hiçbir açıklama yapmadan, kendi takdirimize bağlı olarak sizin kullanıcı hesabınızı devre dışı bırakma hakkımız saklıdır.


6. Sözleşmenin Bütünlüğü
Gizlilik politikasıyla birlikte bu kullanım şartları, web sitemizi kullanımınız ile ilgili olarak sizinle bizim aramızdaki anlaşma bütünlüğünü sağlamaktadır.

7.Bölünebilirlik
Eğer herhangi bir yetkili mahkeme tarafından bu Şartlar ve Koşulların geçersiz, yasa dışı veya herhangi bir sebeple uygulanamaz olduğu belirlenirse, o zaman bu Şartlar ve Koşullar bölünür ve geriye kalan Şartlar ve Koşullar geçerliliğini korur ve tam yetki ve etkiyle bağlayıcı ve uygulanabilir olmaya devam eder.

Saygılarımızla